Referenties

Voormalige of huidige opdrachtgevers

Bentum Makelaardij Commercieel Vastgoed werkt samen met een grote verscheidenheid aan opdrachtgevers. Zowel particulieren en lokale ondernemers, maar ook grote BV's en multinationals weten inmiddels hun weg naar ons te vinden en hebben gebruik gemaakt van onze verschillende diensten. Een greep uit onze opdrachtgevers:


Officiele naam

Plaats

Kenmerk

Website

Aannemersbedrijf Ringenier Hoogeveen Bouw http://www.ringenier.nl/
Academie Mercuur Emmen Onderwijs http://www.academiemercuur.nl/
Active Centre 's Heerenberg Recreatie http://active-center.nl/
Adding Bananas Hoogeveen Dienstverlening -
AK Transport BV Wijster Automotive http://www.aktransport.nl/
AutoArenA De Jong Hardenberg Automotive -
Autobedrijf Bruins Hoogeveen Automotive http://www.autobedrijfbruins.nl/
Autobedrijf Hartgers Hoogeveen Automotive http://www.autohartgers.nl/
Autobedrijf J. Hoiting B.V. Dalen Automotive http://www.autobedrijvenhoiting.nl/
Autobedrijf Juurlink Hardenberg Hardenberg Automotive http://www.juurlink.nl/hardenberg
Autobedrijf R. Boer Diever Automotive http://www.autobedrijfboer.nl/
Azor Bike Hoogeveen Industrie http://www.azor.nl/
Beelden in Gees Gees Recreatie http://www.beeldeningees.nl/
Beleggers Particulier (diverse) Nederland Belegger -
Beleggers Professioneel (diverse) Nederland Belegger -
Bentum Nijboer Notarissen Hardenberg Hardenberg Dienstverlening http://www.bentumnijboer.nl/
Bentum Nijboer Notarissen Ommen Ommen Dienstverlening http://www.bentumnijboer.nl/
Bloemenhandel De Gier Zuidwolde Detailhandel -
Brasserie 't Raethuys Hoogeveen Horeca http://www.raethuys.nl/
BRS Reclame Hoogeveen Dienstverlening http://www.brsreklame.nl/
Bruincafé 't Achterhuus Zuidwolde Horeca http://www.achterhuus.com/
Café Linderflier Vroomshoop Horeca -
Café Restaurant Smits Paviljoen Giethoorn Horeca http://www.smitspaviljoen.nl/
Café Restaurant 't Vonder Giethoorn Horeca http://www.tvonder.nl/
CombiSport Hoogeveen Detailhandel http://combisport.nl/
Coöperatie Blauwe Drenthe u.a. Geesbrug Agrarisch http://www.blauwebesdrenthe.nl/
Danscentrum Postma Emmen Horeca http://www.danscentrumpostma.nl/
De Boer Aanhangwagens Pesse Industrie http://www.deboer-aanhangwagen.nl/
De Poort Hoogeveen Zorg http://www.depoort-hoogeveen.nl/
De Schakel Hoogeveen Maatschappelijk http://www.deschakelhoogeveen.nl/
Dijkhuis Aannemingsbedrijf BV Hardenberg Bouw http://www.dijkhuis.nu/
DOC Kaas Hoogeveen Levensmiddelen http://www.dockaas.nl/nl/
d'Olde Kei Hoogeveen Horeca http://www.doldekei.nl/
Drenthe College Drenthe Onderwijs https://www2.drenthecollege.nl/
Drukkerij Coenradi BV Zwolle Industrie http://www.coenradi.nl/
EN Uitzendbureau Hoogeveen Dienstverlening http://www.enuitzendbureau.nl/
Eshuis Installatietechniek Hoogeveen Bouw http://www.eshuisinstallatietechniek.nl/
For Farmers Hendrix Emmen Agrarisch http://www.forfarmershendrix.nl/
Fysiotherapie Nieuweroord Nieuweroord Zorg -
Garage De Hefbrug Hoogeveen Automotive http://www.dehefbrug.nl/
Gemeente Hoogeveen Hoogeveen Overheid http://www.hoogeveen.nl/
Gemeente Leek Leek Overheid https://leek.nl/
Gezondheidscentrum De Weide Hoogeveen Zorg https://www.deweide.nl/
Groepsaccommodatie Kerkje van Gasselternijveen Gasselternijveen Recreatie http://www.kerkjevangasselternijveen.nl/
Grondwerkbedrijf Soppe Coevorden Bouw -
Heineken Zoeterwoude Groothandel http://www.heineken.com/nl/
Helanco BV Hoogeveen Belegger -
Hendriksen Mannenmode Hoogeveen Detailhandel http://www.hendriksen-mannenmode.nl/
Henk Mulderij Financieel Advieskantoor Hoogeveen Dienstverlening http://www.henkmulderij.nl/
Het Huis met de Duivengaten Hoogeveen Horeca http://www.duivengaten.nl/
Het Nolderwoud Zuidwolde Recreatie http://www.hetnolderwoud.nl/
Het Wapen van Schotland Hooghalen Horeca http://www.hetwapen.nl/
HGV Verpakking Hoogeveen Industrie http://www.hgv.nl/
Hobo Hydrauliek Emmen Industrie http://www.hobohydrauliek.nl/
Horstra Makelaardij en taxaties Hardenberg Dienstverlening http://www.horstra.nl/
Hospice Hoogeveen Hoogeveen Maatschappelijk http://www.hospicehoogeveen.nl/
Hotel Chinees Specialiteiten Restaurant International Hoogeveen Horeca http://www.internationalhoogeveen.nl/
HTS - Hydraulic Transport Systems Hoogeveen Industrie http://www.htshoogeveen.nl/
Hunebouw Hoogeveen Bouw http://hunebouw.nl/
Hup & Fidom Garantiemakelaars Hoogeveen Dienstverlening http://www.hupenfidommakelaars.nl/
Icare Meppel Zorg http://www.icare.nl/
Imo Carwash Hoogeveen Dienstverlening http://imocarwash.com/nl/
Info Music Emmen Detailhandel http://www.infomusic.nl/
Jachthaven Meerzicht Midlaren Recreatie http://www.jachthavenmeerzicht.com/
Jager Accomodatieverhuur Norg Recreatie http://www.jagerverhuur.nl/
Jari Techniek BV Hoogeveen Automotive http://www.jaritechniek.nl/
Jonkers Haarmode Hoogeveen Detailhandel http://www.jonkershaarmode.nl/
JT Meppel Hoogeveen Horeca https://www.jt.nl/
JVH Gaming Tilburg Horeca http://www.jvh.nl/
Kaasgroothandel Koekoek Hoogeveen Levensmiddelen -
Kapsalon Van den Berg Ruinerwold Detailhandel http://www.kapsalonvandenberg.nl/
Kinderopvang Op ús Pleats Gorredijk Maatschappelijk http://www.opuspleats.nl/
Klussenburo Dicky Sok Kerkenveld Bouw -
Kragten & Partner Hoogeveen Dienstverlening http://www.kragten-partner.nl/
Kreeft Betonrenovatie & Injectietechnieken BV Hoogeveen Bouw http://www.kreeft.nl/nl/
Kreeft Opleidingen Hoogeveen Onderwijs http://www.kreeftopleidingen.nl/
Kring Apotheek De Vriendschap Emmen Zorg https://www.alphega-apotheek.nl/web/apotheekdevriendschap/
L.W.P. Vastgoed BV Hardenberg Onderwijs -
Lengkeek, Laarman & De Hosson Zwolle Dienstverlening http://www.lengkeek.nl/
Lexis Notarissen Zuidwolde Dienstverlening http://www.lexisnotarissen.nl/
Lijster Haring- & Visgroothandel Hoogeveen Hoogeveen Levensmiddelen http://www.dulk.nl/
Manege Alterbergruiters Zweeloo Maatschappelijk http://www.alterbergruiters.nl/
Midi Center Alkmaar Bouw www.midicenter.nl
Moes Installatietechniek Hoogeveen Bouw http://www.moes-installatie.nl/
Motorhuis Bakker Nieuw Weerdinge Automotive http://www.motorhuisbakker.nl/
Multicopy Hoogeveen Dienstverlening http://www.multicopy.nl/hoogeveen/
Museums Vledder Vledder Recreatie http://www.museums-vledder.nl/nl/
Naber Makelaars Zwolle Dienstverlening http://www.nabermakelaars.nl/
New York Plaza Hoogeveen Horeca http://www.newyorkplaza.nl/
Nijenhuis Uitzendburo en Detachering BV Hoogeveen Dienstverlening http://www.nijenhuisuitzendburo.nl/
NNO Accountants Hoogeveen Dienstverlening http://www.nno.nl/
Noordland Makelaars Drachten Dienstverlening http://www.noordlandmakelaars.nl/
Noru Kozijnen & Deuren Ruinen Bouw http://www.noru.nl/
Olympia Uitzendbureau Hardenberg Hardenberg Dienstverlening http://www.olympia.nl/
Olympia Uitzendbureau Hoogeveen Hoogeveen Dienstverlening www.olympia.nl
Owl Hotel Amsterdam Horeca http://www.owl-hotel.nl/
Palet Woondecor Hoogeveen Detailhandel http://www.paletwoondecor.nl/
Pand 3&40 Hoogeveen Hoogeveen Horeca -
Parfumerie Douglas Nijmegen Detailhandel https://www.douglas.nl/
Paviljoen Meerzicht Midlaren Horeca http://paviljoenmeerzicht.nl/
Peter Dekker Installaties Naaldwijk Agrarisch http://www.pdi-nl.com/
Petronas Lubricants Netherlands Rotterdam Industrie http://www.sunoco.nl/
Petstra's Hakkenbar Hoogeveen Detailhandel http://www.petstraschoenmakerij.nl/
Plaza De Lantaern Slagharen Horeca http://www.plazafoodforall.nl/plaza-de-lantaern/
Property Match Eindhoven Belegger http://www.propertymatch.nl/
R/W Grondzaken Voerendaal Dienstverlening http://www.rwgrondzaken.nl/Pages/default.aspx
Raamtechniek Zwiers Hoogeveen Bouw http://www.raamtechniek.com/
Rabobank Nederland Utrecht Financieel https://www.rabobank.nl
Rabobanken (lokale vestigingen) Nederland Financieel https://www.rabobank.nl/
Ramkema Assurantie- en makelaarsbedrijf Oosterwolde Dienstverlening http://www.ramkema.nl/
RBM Plastics BV Hoogeveen Industrie http://www.rbmplastics.nl/
REAS Woondeco Hoogeveen Detailhandel http://www.reas-woondeco.nl/
Recontec B.V. Dordrecht Industrie http://www.belfor.com/
Recratief Bedrijfsmakelaars Assen Dienstverlening http://www.recratief-bedrijfsmakelaars.nl/
Remmers Bouwchemie B.V. Hoogeveen Bouw http://www.remmersbouwchemie.nl/
Restaurant De 3 Kalkovens Meppel Horeca http://dedriekalkovens.nl/
Restaurant De Luca Hoogeveen Horeca http://www.ristorantedaluca.nl/
Restaurant 't Trefpunt Pesse Horeca http://www.restauranttrefpunt.nl/
Schoonmaakbedrijf Verschoma Hoogeveen Dienstverlening http://www.verschoma.nl/
Skootz Hoogeveen Detailhandel http://www.skootz.nl/
Slump Fictorie Hoogeveen Bouw http://www.slump-fictorie.nl/
Smurfit Kappa TWINCORR Hoogeveen Industrie http://www.smurfitkappa.com/
Snackcorner Prins Coevorden Horeca -
SNS Bank 's Hertogenbosch Dienstverlening http://www.snsbank.nl/
Spoelder & Spijkerman Zuidwolde Dienstverlening http://www.spoelderak.nl/
Stefter Car audio & multimedia Hoogeveen Groothandel http://www.stefter.nl/
Stevens Personal BV Hoogeveen Dienstverlening http://www.desteven.nl/
Stichting Dosch Hoogeveen Maatschappelijk -
Straatmakersbedrijf Otten Geesbrug Bouw http://www.straatmakersbedrijfotten.nl/
SW BV Hoogeveen Bouw http://www.swbv.nl/
t Peerdestallegie 'Landelijk en Klassiek' Exloo Detailhandel -
Talen Betonboringen Hoogeveen Bouw http://www.talen-betonboringen.nl/
Taxi Zomer Alteveer Automotive http://taxizomer.nl/
Techni Control International BV Hoogeveen Industrie http://www.technicontrol.nl/nl/
Tilmar Bouwspecials Meppen Bouw http://www.tilmar.nl/
Toon Hermans Huis Drenthe Hoogeveen Maatschappelijk http://www.toonhermanshuisdrenthe.nl/
TRH Recycling Emmen Industrie http://www.trh.nl/
Trip Advocaten en Notarissen Assen Dienstverlening http://www.triplaw.nl/
TTT Ellerie Elim Automotive http://www.ellerie.com/
Uiterwijk Winkel Verzekeringen Hoogeveen Dienstverlening http://www.uiterwijkwinkel.nl/nl/
UniGlobe Zuidwolde Dienstverlening http://www.uniglobetravel.nl/
Van den Berg Art & Ornament Meppel Recreatie http://www.vandenbergart.nl/
Van der Meulen Autobedrijf Hoogeveen Automotive http://www.vdmautobedrijf.nl/
Van Linge & Tillema Notarissen Hoogeveen Dienstverlening http://www.vanlingetillema.nl/
VEC Nederland Drachten Automotive http://www.vecnederland.nl/
Veldman Las- en leidingwerk Hollandscheveld Bouw http://lasenleidingwerk.nl/
Vermeulen Mode BV Hoogeveen Detailhandel -
Verschoma Hoogeveen Dienstverlening http://www.verschoma.nl/
VisualMedia Hoogeveen Dienstverlening http://www.visualmedia.nl/
Vliegveld Hoogeveen Hoogeveen Recreatie http://www.vliegveldhoogeveen.nl/
Vocking Vleeswaren Nieuwegein Levensmiddelen http://www.vocking.com/
Volkerts Makelaardij Hoogeveen Dienstverlening http://www.volkertsmakelaardij.nl/
VV De Weide Hoogeveen Maatschappelijk http://www.vvdeweide.nl/
Waterschap Vechtstromen Drenthe Overheid http://www.vechtstromen.nl/
Zaal- en Partycentrum Schoonhoven Hollandscheveld Horeca http://www.planschoonhoven.nl/
Zantinge Hardenberg Hardenberg Belegger http://www.zantingehardenberg.nl/
Zantveen BV Hardenberg Agrarisch -
Ziekenhuis Bethesda Hoogeveen Zorg http://www.bethesda.nl/
Zuidema Advies Dedemsvaart Dienstverlening http://www.zuidema-advies.nl/
Zwembad de Waterwyck Steenwijk Recreatie http://www.sportfondsen.nl/
Zwembad Vollenhove Vollenhove Recreatie http://www.sportfondsen.nl/
Zwembad Zweeloo Zweeloo Recreatie http://www.zwembadzweeloo.nl/

Nieuws